haiku_poezija

Haiku By World Children Vol. 14 – Impressions of Morning  je naslov antologije, v kateri so na Japonskem v okviru literarnega natečaja JAL Foundation’s 14 th World Children’s Haiku Contest 2015–2016  izdali najboljše nagrajene haikuje. V  njej je objavljen tudi haiku, ki ga je napisala  naša učenka Kim Alizee Oven Lekše. Knjigo smo prejeli prejšnji teden. Veseli smo  ponovnega uspeha v svetovnem merilu. Na natečaj je prispelo 26.000 haikujev z ilustracijami iz 36 držav in regij sveta. ISKRENE ČESTITKE, KIM!

haiku_kim_2017

Mentorice: Ana Knez, Melanija Majdič, Jadranka Kačič

Vsi nagrajeni haikuji sodelujočih držav in regij, med slovenskimi je tudi osem pesmi naših učenk, izmed katerih so naredili izbor za objavo v antologiji, so na spletni strani:  JAL-FOUNDATION

Podatki o antologiji: POVEZAVA

Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost