RaP dejavnosti

RAP PROGRAM V ŠOLSKEM LETU 2022/2023 

PODRUŽNICA ŠENTLAMBERT 

IME DEJAVNOSTI / IZVAJALEC SKLOP OBSEG UR TERMINI / ČAS IZVAJANJA ŠT. UČENCEV / RAZRED/ SKUPINA 
Bralni in pravljični krožek/ Barbi Klopčič   35 ČETRTEK, 1. URA 32/1.C, 2.D, 3.D, 4.D (MENJAVA RAZREDOV NA 14 DNI) 
Luknjice v znanju/ Barbi Klopčič  35 ČETRTEK, 4. URA 32/1.C, 2.D, 3.D, 4.D (RAZDELJEVANJE SKUPIN PO DOGOVORU) 
Znam in zmorem več/Mateja Klinc  35 ČETRTEK, 4. URA 32/1.C, 2.D, 3.D, 4.D (RAZDELEJVANJE SKUPIN PO DOGOVORU) 
Igre z žogo/Sara Cestnik  35 ČETRTEK, 4. URA 32/1.C, 2.D, 3.D, 4.D (RAZDELEJVANJE SKUPIN PO DOGOVORU) 
OPZ/Manca Pišek  70 ČETRTEK, 1.URA; PETEK, 1. URA 32/1.C, 2.D, 3.D, 4.D (OB ČETRTKIH MENJAVA RAZREDOV NA 14 DNI; OB PETKIH VSI)  

PODRUŽNICA KISOVEC 

IME DEJAVNOSTI / IZVAJALEC SKLOP OBSEG UR TERMINI / ČAS IZVAJANJA ŠT. UČENCEV / RAZRED/ SKUPINA 
Sestavljamo (Lego in drugi konstruktorji)/ Franka Martinčič  35 PONEDELJEK, 7. URA 15/1.B, 2.B, 2.C (RAZDELJEVANJE SKUPIN PO DOGOVORU) 
English is fun (1. – 3. razred)/ Franka Martinčič  35 TOREK, 7. URA 20/1.B, 2.B, 2.C, 3.C (RAZDELJEVANJE SKUPIN PO DOGOVORU) 
English is fun (4., 5. razred)/ Franka Martinčič  35 ČETRTEK, 7. URA 15/4. C, 5.C (MENJAVA RAZREDOV NA 14 DNI) 
Migarije / Franka Martinčič  35 TOREK, 8. URA oz. po dogovoru (fleksibilno izvajanje) 22/1.C, 2.B, 2.C, 3.C, 4.C, 5.C (RAZDELJEVANJE SKUPIN PO DOGOVORU)  
Igre z žogo (1., 2. razred)/ Franka Martinčič  35 PETEK, 6. URA oz. po dogovoru (fleksibilno izvajanje)    
Otroci na odru Karmen Medved  35 PONEDELJEK od 14,30 do 15,15 27/od 1. do 5. razreda ( mogoče tudi delitev v skupini)  
ŠAH Predrag Grujić Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 35 petek, 7. ura 4.,5. r 

MATIČNA ŠOLA – RAZREDNA STOPNJA 

IME DEJAVNOSTI / IZVAJALEC SKLOP OBSEG UR TERMINI / ČAS IZVAJANJA ŠT. UČENCEV / RAZRED/ SKUPINA 
Ples/Tjaša Jahn  Širimo znanje (dod/dop)/ Tjaša Jahn Gibanje  Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 35  35 Sreda, 1. ura.  Mala telovadnica Četrtek, 1. ura 1.-5. r  3. r 
Mladi čebelarji  35 četrtek, 7. ura 2.- 5. r. 
Namizni tenis/Špela Kralj Gibanje 35 četrtek 1. ura 3. – 4. r. 
Lego (1.-3. R) / Tanja V. Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 35 Četrtek 1. ura  (1 Oc. Obd 1., 2. r; 2. oc. Obd. 3.r) 1.-3. r 
Sejemo in sadimo  Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 35 Petek, 6.ura 1.-3. r 
Joga/Katarina Drolc Gibanje 35 Petek, 6. ura 1.-3. r. 
Lahkih nog naokrog/Katarina Drolc Gibanje 35 Sobote 2.-5.r. 
Luknjice v znanju/Katarina Drolc Vsebine iz življenja in dela šole 35 Torek, 1. ura 2.razred 
Luknjice v znanju/ Tjaša Vran Vsebine iz življenja in dela šole 35 Torek, 1. ura 1. razred 
Igre z žogo/Sara Cestnik     Kubo robotika/Sara Cestnik    Gibanje                                                                      Vsebine iz življenja in dela osnovne šole   35     35    Četrtek, 8.ura     Sreda, 6.ura   1.,2. razred FEB-JUN (17 učencev) 3.razred OKT-FEB (26 učencev)  1.,2. razred OKT-FEB (9 učencev) 3.razred FEB-JUN (13 učencev) 
Znam in zmorem več/ Tamara Biderman Vsebine iz življenja in dela osnovne šole  35 Četrtek, 6. ura 1. razred 
Tanja Lokošek/ English is fun (1.+2r) Kultura in tradicija? 35 Petek, 1. ura 1.A in 2. A RAZRED 
Tanja Lokošek/ English is fun (3.r) Kultura in tradicija? 35 Torek, 1. ura 3. a in 3. B razred   
Družabne igre/ Irena Andrić Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 35 Petek, 9. ura  (oz. 14.15 – 15. 00) 1.-3. r. 
Otroški pevski zbor 1/ Katarina Skrinjar Kultura in tradicija 35 Ponedeljek, 7. ura  1.-5. r. 
Otroški pevski zbor 2/ Katarina Skrinjar  Kultura in tradicija 35 Torek, 1. ura 1.-5. r.  
Otroški pevski zbor 3/ Katarina Skrinjar  Kultura in tradicija 35 Četrtek, 1. ura 1.-5. r.  
NIP UMETNOST (NUM) Kultura in tradicija 35 Fleksibilni urnik 4.-6.r. 
Luknjice v znanju / N.Urbanija  Vsebine iz življenja in dela osnovne šole  35 Torek,  1. ura   4.,5. r 
Znam več Andreja Radakovič Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 35 Četrtek, 1. ura 4.,5. r 
ŠAH Predrag Grujić Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 35 35 sreda, 6. ura petek, 6.ura 1.,2. r 4.r 

MATIČNA ŠOLA – PREDMETNA STOPNJA 

IME DEJAVNOSTI / IZVAJALEC SKLOP OBSEG UR TERMINI / ČAS IZVAJANJA ŠT. UČENCEV / RAZRED/ SKUPINA 
Gimnastika / Metka Lukančič Nemec Gibanje 35 Četrtek, 7. ura 4. – 6. r. 
Luknjice v znanju/Znam in zmorem več/Mateja Javeršek 35 Četrtek, 1. ura 6. in 7. razred 
Gledališki krožek/Mateja Javeršek  35 fleksibilno 7.-9. razred 
Mozaik idej (1/3) / Tanja V. Vsebine iz življenja in dela OŠ 11,5 Torek, 6. ura 8. C (del razreda) 
ISP/Zg. Izziv Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 Fleksibilno  8. – 9. razred 
ISP/GEO izziv  Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 35 Fleksibilno  7. – 9. razred 
RK in PP  Gibanje in zdravje za dobro psihično in fizično počutje  35 Fleksibilno 7. – 9. razred 
Mozaik idej (1/3) / Maja Ocepek Vsebine iz življenja in dela OŠ 11,5 Četrtek, 3. ura 7. b ( dekleta) 
English is fun  Tina Bratun Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 Ponedeljek, 1. ura 4. in 5. razred MŠ 
Luknjice v znanju Tina Bratun Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 Četrtek, 1. ura 6. razred 
Luknjice v znanju (MAT) / Irena Andrić Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 Torek, 1. ura 6. r. 
Luknjice v znanju (splošno)/ Sara Cestnik Vsebine iz življenja in dela OŠ 70 Torek, 1. ura Četrtek, 1. ura 6. r. 9. r. 
ISP Kem. izziv / Manca Ašič Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 Torek, 1. ura in fleksibilno 8. in 9. r. 
Kemijski poskusi/ Manca Ašič  Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 Sreda, 7. ura in fleksibilno 6. r. 
ISP Logični izziv/ Maja Kušar Vsebine iz življenja in dela 35 Četrtek, 1. uro in fleksibilno (tekmovanja) 6. – 9. r 
NTE/ Maja Kušar in Predrag Grujić Vsebine iz življenja in dela 35 Torek, 1. ura Četrtek, 5. ura (Š) Petek, 7. ura 4. – 6. r 
NIP UMETNOST (NUM) Kultura in tradicija 35 Fleksibilni urnik 4.-6. r. 
Mladinski pevski zbor 1 Kultura in tradicija 35 Se še dogovarjamo za termin 6.-9.r. 
Mladinski pevski zbor 2 Kultura in tradicija 35 Se še dogovarjamo za termin 6.-9.r.  
Angleški vikend / M. M. Zupančič 35 3. 2. 2023 – 5. 2. 2023 7. – 9. r 
ISP TJA angleški izziv / M. Lojen Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 Sreda (urnik A) 1. ura – 6. r Četrtek (urnik B) 7. ura– 9.r Četrtek (urnik B) 8. ura – 8.r 7. r (december, janura) – fleksibilno   6. – 9. r  
Luknjice v znanju (TJA) / M. Lojen  Vsebine iz življenja in dela OŠ 70 Torek 1. ura (8. In 9. r)  Četrtek 1. ura (7.r)  7. – 9. r 
Angleški vikend / M. Lojen  35 3. 2. 2023 – 5. 2. 2023  7. – 9. r  
Luknjice v znanju (MAT)/ N. Konec Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 Četrtek 1. ura  8., 9. r 
Bober, Kenguru/N. Konec Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 Fleksibilno  7.- 9. r 
Japonski vikend  35 Fleksibilno 8., 9. r. 
Francoščina 35 sreda 1. ura + fleksibilno 6.-9. r. 
Živa knjižnica 35 fleksibilno 7.-9. r. 
Filmska vzgoja  35 fleksibilno 7.-9. r. 
DDP Jenko Vsebine iz življenja in dela OŠ  35 četrtek, 1. ura 8.-9. r. 
ISP. izziv / Erika Jenko  Vsebine iz življenja in dela OŠ 35 torek, 1. ura 6.-9. r. 
DDP AsFi Predrag Grujić Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 32 torek, 1. ura in fleksibilno 9. r 
ŠAH Predrag Grujić Vsebine iz življenja in dela osnovne šole 35 ponedeljek, 6. ura 8. r 
Luknjice v znanju (dop) Nemščina Vsebine iz življenja in dela OŠ  35 Tork, 1. ura 7. – 8.r 
Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 1.188 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost