RaP dejavnosti

RaP DEJAVNOSTI NA RAZREDNI STOPNJI (MŠ/ PŠ / PK)

Dejavnost Čas izvajanja Izvajalec Št. Prijavljenih učencev SKLOP Opombe
KUBO robotika Petek 0. ura E. Pašagić 63 C 4 skupine / 2 m
OPZ

1. r ponedeljek 5. ura

2., 3. r ponedeljek 6. ura

4., 5. r torek 6. ura

K. Skrinjar 21
LEGO KLUB / igrarije

1. r četrtek 5. ura

2. r torek 0. ura

3. r sreda 6. ura

T. Biderman

T. Vozelj

Š. Kralj

8

21

10

C
ŠAH

1. r ponedeljek 6. uro

2., 3. r torek 6. uro

4. – 6. r torek 0. uro

P. Grujić

9

16

13

C
ENGLISH IS FUN

3. r MŠ  četrtek 0. ura

3. in 4. r PŠ četrtek 3. ura

T. Lokošek

19

16

C
JOGA Četrtek 5. ura K. Drolc 16 A
ŠPORT 2. r Sreda 6. ura M. L. Nemec 14 A
MLADI ČEBELARJI

Četrtek 6. ura

4., 5. r – 9

3. r – 12

2. r – 9

M. Grom 30 A
PLANINCI fleksibilno K. Drolc, T. Vran 20 A
ZNAM ZA VEČ

2. r četrtek 0. ura

3. r sreda 0. ura

T. Vran

T. Jahn

8

8

BRALNO USTVARJALNE URICE

1.razred: 10 učencev

2. razred: 5 učencev

Torek, 6. ura (13.00 – 13.45)

K. Lisec 15 B
OPZ Tončki pojemo

1.,2. r – sreda, 6. ura

3., 4., 5. r – torek, 6. ura

N. Jazbec 28 B
Gibanje na prostem in ustvarjanje

Za 1., 2. 3. razred, vsak četrtek, 6. šolsko uro.

1.       skupina: 1. razred

2.       skupina: 2. in 3. razred

V. Lavrin 33 A
KREATIVNICE Ponedeljek, 6. ura (13.00 do 13.45). I. Brečko 25 B
ENGLISH IS FUN Petek, 5. ura (12.15 do 13.00). I. Andrić 17 C
IGRIVI SCRATCH Četrtek, 6. ura M. Cigler 13 C
USTVARJALNE ROKICE

4., 5. r

sreda, 6. 7. ura

R. Mumelj 10 B Na 14 dni po 2 uri

(BZ + EKO BZ)

S KNJIGO V SVET, EKO FRAJERJI)

1.- 5. R

Torek, 0. ura (A. Radakovič, J. Zupan)

Sreda, 0. ura (R. Mumelj)

Ponedeljek, 0.ura (N.Jazbec)

razredniki 92 + 1. – 3. r na MŠ B

(KOLESARSKI KROŽEK)

Z GLAVO NA KOLO

5. r

Sreda, 6.uro (A. Radakovič, J. Zupan)

Torek, 0. ura( R. Mumelj)

J. Zupan

A.Radakovič

R.Mumelj

56 A

(DOPOLNILNI / DODATNI POUK)

SOS / MALE SIVE CELICE (5.a, 5. b)/

Luknjice v znanju/ Radovedneži (4.c)

Petek, 0. ura( R. Mumelj)

Sreda, 0. ura / Čet., 0. ura (A. Radakovič)

Sreda, 0. ura / Čet., 6. ura (J. Zupan),

Četrtek in petek, 0.ura (N. Jazbec)

razredniki 113 učencev razen 1. razred C
ČUJEČNOST Torek, 3. uro T. Vozelj 11 A Po dogovoru
BRALNI JUNAKI Četrtek, 3. uro M. Tori 16 B
ZNAM IN ZMOREM

Torek, 3. ura (Pišek)

Četrtek, 3. ura (Lendero)

M Pišek

Branka Lendero

10

15

C
TAKO LAHKO Torek, 3. uro M. Tori 10 C
KUL(T)URA Sreda in petek, predhodna ura M. Pišek 31 B 1.in 2. ob petkih, 3. in 4. ob sredah
IGRE Z ŽOGO I. Ponedeljek, 5. ura S. Cestnik 8 A
IGRE Z ŽOGO II. Četrtek, 5. ura S. Cestnik 8 A
ŠPORTNI DOGODKI Fleksibilno S. Cestnik 8 + A
DOP / DOD POUK Sreda, četrtek 0. uro razredniki C

RaP DEJAVNOSTI NA PREDMETNI STOPNJI

Dejavnosti Čas izvajanja Izvajalec Št. Prijavljenih učencev

SKLOP (A- gibanje

B – Kultura, C – iz življenja OŠ)

Opombe
KUBO robotika 5. – 9. r Petek 0. ura E. Pašagić in M. Cigler 27 C
DOD / DOP 6. – 9. r (TJA, MAT, SLJ, KEM, GEO, FIZ, astronomija, ZGO) Torek, Četrtek 0. uro C
UNESCO /PP + RK Torek 7. uro M. Ocepek 4 B
SLADKORČKI / diabetes Sreda 6. uro / del leta M. Ocepek A
Prosto izkoristim z dobrim Ponedeljek 3. uro M. L. Nemec 8 A
Mednarodno sodelovanje Fleksibilno preko spleta (TwinSpace) in v živo (obiski) D. Kramžar 8 C

eTwinning

Erasmus+ – Danska

prostovoljci – EDJ …

MPZ Torek 7. uro K. Skrinjar 6 B
Angleški vikend Vikend (spomladi) M. Lojen, M.M. Zupančič , T. Bratun 14 C
Japonska kultura Vikend pred prvomajskimi počitnicami K. Eranovič, E. Jenko 6 B
Eko krožek Ponedeljek 0. uro J. Kačič 6 B
Bralna značka pri SLJ Po dogovoru z učiteljico slavistke B
SCRATCH Sreda 0. uro M. Cigler 6 C
Klekljanje Sreda 6. uro J. Herman 4 B
Logika / Razvedrilna MAT Torek 0. uro M. Kušar 20 C
Bober / Kenguru Sreda 0. ura N. Konec 14 C
Likovni krožek / Podjetniški krožek Petek 0. uro J. Kačič 8 C
INŠP M. L. Nemec / D. Lisec 48 / 3 skupine A

Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 1.003 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost