Interesne dejavnosti

Na PŠ Kisovec lahko učenci sodelujejo v naslednjih interesnih dejavnostih:

OTROŠKI PEVSKI ZBOR
(mentorica: Monika Tori)

  • Učenci od 1. in 5. razreda prepevajo ob sredah in sicer 5. in 6. šolsko uro, od 11.55 do 13.45.
  • 1. SKUPINA: 1., 2. razred – 5.uro
  • 2. SKUPINA: 3., 4., 5. razred – 6. uro, od 13.00 do 13.45

 

MLADI OBLIKOVALCI
(mentorica: Romana Mumelj)

Učenci 4. in 5. razreda ustvarjajo vsako drugi torek od 13.00 do 14.30.

 

ANGLEŠČINA
(mentorica: Franka Čosić)

Učenci 3. razreda se učijo angleščine ob ponedeljkih, 6. šolsko uro, od 13.00 do 13.45.

       

 

ZNAM VEČ Z LILI IN BINETOM
(mentorice: Kristina Lisec, Nataša Jazbec in Vojka Lavrin)

Krožek obiskujejo učenci od 1. do 3. razreda po naslednjem urniku:

  • 1. RAZRED (četrtek, od 12.15 do 13.00);
  • 2. RAZRED (ponedeljek, od 12.15 do 13.00);
  • 3. RAZRED (torek, od 11.55 do 12.40).

 

ŠPORTNI KROŽEK
(mentorice: Nataša Jazbec, Vojka Lavrin in Zlatka Ban)

  • 1. skupina (Nataša Jazbec): učenci 1. razreda se razgibavajo ob torkih 6. šolsko uro (od 12.15 do 13.00).
  • 2. skupina (Vojka Lavrin): učenci 2. in 3. razreda se razgibavajo ob četrtkih 6. šolsko uro (od 13.00 do 13.45), vsakih 14 dni.
  • 3. slupina (Zlatka Ban): učenci 4. in 5. razreda se razgibavajo ob sredah predhodno uro (od 7.30 do 8.15.
KOLESARSKI KROŽEK
(mentorica: Maja Ravnikar)
Krožek je namenjen učencem 5. razreda. Potekal bo po dogovoru.

DRAMSKI KROŽEK si učiteljice razdelijo glede na prireditve v celem šolskem letu.

Učenci, vključeni v dramski krožek, se bodo srečevali po potrebi, ponavadi pred prireditvami.

KNJIŽNICA
(mentorica: Jana Herman)

  • Učenci od 2. do 5. razreda si lahko v letošnjem šolskem letu izposojajo knjige po dogovoru ob sredah od 7.30 do 8.20. Prvošolci bodo z učiteljico obiskovali knjižnico ob sredah.

EKO KOORDINATORICA na podružnični šoli je Vojka Lavrin.

 

UREJANJE INTERNETNE STRANI
(mentorica: Karmen Medved)

Enkrat tedensko.

BRALNA ZNAČKA

 

  • Nataša Jazbec – 1. c-razred (ponedeljek, od 12.15 do 13.00)
  • Kristina Lisec – 2. c-razred (torek, od 11.55 do 12.40)
  • Franka Čosić – 2. d-razred (torek, od 11.55 do 12.40)
  • Vojka Lavrin – 3. c-razred (petek, od 11.55 do 12.40)
  • Romana Mumelj – 4. b-razred (petek, od 11.55 do 12.40)
  • Zlatka Ban – 5. c-razred (četrtek, od 12.45 do 13.30)

 

KROŽEK ŠIVANJA
(mentorica: Marija Arh)

Učenci 3. razredov se bodo učili osnov šivanja ob torkih, predhodno uro (od 7.30 do 8.15), vsakih 14 dni.

Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+