Učitelji na OŠ Toneta Okrogarja

Predmetna stopnja 2019/2020

Ime in
priimek
Kontakt Razrednik Predmet GU
starši
GU
učenci
e-pošta
Manca
Ašič
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
9. b
KEM, KEŽ, POK,
OPB, EKO ŠOLA
sreda
9.10–9.55
sreda
11.05–11.50
at
Nermin
Bajramović
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
7. b
MAT, RM, MD 7,8
torek
8.20–9.05
sreda
11.55–12.40
at
Predrag
Grujić
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/
FIZ,ŠHO, ŠHK, ŠHS, OPB
 petek
11.05–11.50
petek
8.20–9.05
at
Andrej
Hauptman
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
8. b
MAT, RVT,
ROM, MME
torek
10.15–11.00
torek
11.55–12.40
at
Erika
Jenko
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
8. a
SLO, RET
torek
9.10–9.55
sreda
10.15–11.00
at
Jadranka
Kačič
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
6. b
LUM, LS1
ponedeljek
10.15–11.00
 petek
11.05–11.50
at
Darja
Klukej
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/
GEO, DDK
torek
8.20–9.05
četrtek
11.05–11.50
at
Katja Kos 03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/ GOS, SPH, NPH
torek
9.10–9.55
torek
10.15–11.00
at
Dejan
Kramžar
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
8. c ZGO, NI1, NI3, N2N, IP-TEV petek
10.15–11.00
ponedeljek
11.55–12.40
at
Vlasta
Laznik
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/
BIO, NAR
torek
9.10–9.55
sreda
11.05–11.50
at
Danilo
Lisec
03 56 60 210
(telovadnica)
/ ŠPORT,
IP nogomet, ŠZZ,NŠP
sreda
9.10–9.55
petek
13.00–13.45
at
Metka Lojen 03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/ porodniški dopust at
Lejla Dorić 03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/ TJA četrtek
11.05–11.50
ponedeljek
11.05–11.50
at
Metka
Lukančič Nemec
03 56 60 210
(telovadnica)
/ ŠPORT,
IŠP odbojka, ŠSP, NŠP

ponedeljek
09.10–09.55
ponedeljek
13.50–14.35
at
Melanija
Majdič Zupančič
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
7. a
TJA  sreda
8.20–9.05
torek
11.55–12.40
at
Nika Oven 03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/
TJA MŠ: ponedeljek
11.05–11.50
KISOVEC: četrtek
9.10–9.55
/ at
Maja
Kušar
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/
porodniški dopust

at
Edita Pašagić 03 56 60 206
(zgornja zbornica)
6. a TIT, OGL, OGK, NTE
torek
9.10–9.55
sreda
9.10–9.55

at
Katarina
Skrinjar
03 56 60 206
(zgornja zbornica)
9. a
GUM, OPZ, MPZ, NUM
sreda
9.10–9.55
 / at
Lea Zupan 03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/ porodniški dopust
at
Katarina Eranovič 03 56 60 206
(zgornja zbornica)
7. c SLO
ponedeljek
10.15–11.00
ponedeljek
11.55–12.40
at
Matevž Ocvirk 03 56 60 206
(zgornja zbornica)
/
MAT, LOGIKA
ponedeljek
9.10–9.55
/ at

 

Razredna stopnja – matična šola 2019/2020

Ime in priimek Kontakt Razrednik Delovno mesto GU starši e-pošta
Tamara Biderman 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 1. a sreda
7.30–8.15
at
Špela Rink 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 1. b
ponedeljek
7.30–8.15
at
Karmen Medved 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 1. a, b MŠ – druga učiteljica po dogovoru at
Tjaša Vran 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 2. a ponedeljek 9.10–9.55 at
Špela Kralj 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 2. b petek 7.30–8.15 at
Irena Ostrožnik 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 3. a sreda 9.10–9.55 at
Barbara Klopčič 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 3. b četrtek
7.30–8.15
at
Nevenka Urbanija 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 4. a torek 8.20–9.05 at
Milena Grom 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 4. b torek 8.20–9.05 at
Andreja Radakovič 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 5. a torek
11.05–11.50
at
Joži Zupan 03 56 60 213 (spodnja zbornica) 5. b ponedeljek
9.05–9.55

at
Tina Bratun 03 56 60 213 (spodnja zbornica) / TJA ponedeljek
11.05–11.55
at
Katarina Zakrajšek 03 56 60 213 (spodnja zbornica) / MŠ OPB 1 po dogovoru at
Špela Kralj, Tjaša Vran, Tamara Biderman, Maja Ocepek 03 56 60 213 (spodnja zbornica) / MŠ OPB 2 po dogovoru at
Bronislav Urbanija, Manca Ašič, Jadranka Kačič 03 56 60 213 (spodnja zbornica) / MŠ OPB 3 po dogovoru at
Predrag Grujić, Tina Bratun, Milena Grom 03 56 60 213 (spodnja zbornica) / MŠ OPB 4 po dogovoru at
Tanja Lokošek 03 56 60 213 (spodnja zbornica) / porodniški dopust / at
Katarina Drolc 03 56 60 213 (spodnja zbornica) / porodniški dopust / at
Tjaša Jahn 03 56 60 213 (spodnja zbornica) / porodniški dopust / at

Razredna stopnja – PŠ Kisovec 2019/2020

Ime in priimek Kontakt Razrednik Delovno mesto GU starši e-pošta
Kristina Lisec 03 56 60 223 (PŠ Kisovec) 1. c PŠ Kisovec torek 11.05–11.50 at
Vojka Lavrin 03 56 60 223 (PŠ Kisovec) 2. c PŠ Kisovec ponedeljek 11.55–12.40 at
Ina Brečko 03 56 60 223 (PŠ Kisovec) 3. c PŠ Kisovec torek
9.05–9.55
at
Nataša Jazbec 03 56 60 223 (PŠ Kisovec) 4. c PŠ Kisovec četrtek
11.05–11.55
at
Romana Mumelj 03 56 60 223 (PŠ Kisovec) 5. c PŠ Kisovec (pedagoški vodja)
sreda
9.10–9.55
at
Nataša Ocepek 03 56 60 223 (PŠ Kisovec) DSP PŠ Kisovec
torek
10.15–11.00
at
Vesna Markič Dolinšek 03 56 60 223 (PŠ Kisovec) / OPB 5 Kisovec po dogovoru at
Franka Martinčič, Predrag Grujić 03 56 60 223 (PŠ Kisovec) / OPB 6 Kisovec po dogovoru at
Milena Rot 03 56 60 223 (PŠ Kisovec) / OPB 7 Kisovec po dogovoru at

Razredna stopnja – PŠ Šentlambert 2019/2020

Ime in priimek Kontakt Razrednik Delovno mesto GU starši e-pošta
Manca Pišek 03 56 60 230 (PŠ Šentlambert) 1. d + 2. d PŠ Šentlambert (pedagoški vodja) torek
8.20–9.05
at
Monika Tori 03 56 60 230 (PŠ Šentlambert) 3. d + 4. e PŠ Šentlambert torek
7.30–8.15
at
Branka Lendero 03 56 60 230 (PŠ Šentlambert) / OPB
sreda
11.55–12.40
at

Dodatna strokovna pomoč 2019/2020

Ime in
priimek
Kontakt Predmet GU
starši
GU
učenci
e-pošta
Mojca Gradič 03 56 60 206
(zg. zbornica)
DSP petek
9.10–9.55
 petek
11.55–12.40
at
Jasna Kokalj 03 56 60 206
(zg. zbornica)
DSP četrtek
11.05–11.50
 petek
11.55–12.40
at
Vesna Verhovnik
Marovšek
03 56 60 217 DSP  sreda
11.05–11.50
četrtek
13.00–13.45
at
Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 3,817 obiskov, današnjih obiskov 1)