Učitelji na OŠ Toneta Okrogarja

Predmetna stopnja 2022/2023

Ime in priimek Kontakt Razrednik Predmet Govorilne ure za starše Govorilne ure za učence e-pošta
Manca Ašič
03 56 60 206 9. a NAR 6, BIO 9, KEM, KEŽ, POK,
torek
10.25–11.10
sreda
11.15–12.00
manca.asic@okrogar.si
Predrag Grujić 03 56 60 206 / FIZ,ŠHO, ŠHK, ŠHS
torek
08.20–09.05
četrtek
12.45–13.30

predrag.grujic@okrogar.si
Mateja Cigler 03 56 60 206 /
NRA
ROM, MME
petek
10.25–11.10
sreda
8.20–9.05
mateja.cigler@okrogar.si
Erika Jenko 03 56 60 206 / SLO
torek
10.25–11.10
četrtek
11.55–12.40
erika.jenko@okrogar.si
Jadranka Kačič 03 56 60 206 / LUM, LS1
sreda
09.10–09.55
 torek
10.15–11.00
jadranka.kacic@okrogar.si
Maja Ocepek 03 56 60 206 7. a GEO, DKE, UNESCO, RK, PRVA POMOČ
četrtek
10.25–11.10
sreda
9.10–9.55
maja.ocepek@okrogar.si
Nuška Konec 03 56 60 206 8. a MAT
ponedeljek
08.30-09.15
sreda
10.15-11.00
nuska.konec@okrogar.si
Katja Kos 03 56 60 206
7. b GOS, SPH, NPH, BIO, NAR
petek
11.15-12.00
petek
11.05-11.50
katja.kos@okrogar.si
Špela Marcen 03 56 60 206 7. c  NI2, N2N torek
11.15-12.00 
četrtek
11.05-11.50
spela.marcen@okrogar.si
Danilo Lisec
03 56 60 210
(telovadnica)
/ ŠPORT,
IP nogomet, ŠSP,NŠP
ponedeljek
10.25–11.10
petek
11.05-11.50

danilo.lisec@okrogar.si 

Metka Lojen 03 56 60 206 9. b  TJA torek
08.20-09.05
četrtek
10.15-11.00
metka.lojen@okrogar.si
Metka
Lukančič Nemec
03 56 60 210
(telovadnica)
/ ŠPORT,
IŠP odbojka, ŠZZ, NŠP

ponedeljek
09.10-09.55
torek
11.55–12.40
metka.lukancic@okrogar.si
Melanija
Majdič Zupančič
03 56 60 206 / TJA  po dogovoru
po dogovoru
pomocnik@okrogar.si
Nika Oven 03 56 60 206 /
TJA sreda
9.10–9.55
petek
8.20-9.05
nika.oven@okrogar.si
Maja Kušar 03 56 60 206 8. c TIT, RVT, OGL, OGK, NTE petek
10.25–11.10
maja.kusar@okrogar.si
Dinka Fazlić 03 56 60 206 / MAT
petek
12.05–12.50
četrtek
8.20–9.05
edita.pasagic@okrogar.si
Katarina Skrinjar 03 56 60 206 8. b GUM, OPZ, MPZ, NUM
torek
09.10–09.55
sreda
11.55–12.40
katarina.skrinjar@okrogar.si
Mateja Javeršek 03 56 60 206 6. b SLO
torek
09.10–9.55
 sreda
11.05–11.50
mateja.javersek@okrogar.si
Katarina Eranovič 03 56 60 206 / SLO
četrtek
10.15–11.00
četrtek
11.55–12.40
katarina.eranovic@okrogar.si
Tanja Vozelj 03 56 60 206 6. a ZGO sreda
8.20–9.05
sreda
7.30–8.15
tanja.vozelj@okrogar.si

 

Razredna stopnja – matična šola 2022/2023

Ime in priimek     Kontakt
Razrednik Delovno mesto Govorilne ure za starše e-pošta

Tjaša Vran

03 56 60 213 1. a torek
10.25 –11.10
tjasa.vran@okrogar.si

Tamara Biderman

 

03 56 60 213 /

MŠ – druga učiteljica 

 MŠ OPB 2

torek
10.25–11.10
tamara.biderman@okrogar.si
Katarina Drolc 03 56 60 213 2. a petek
10. 25 –11.10
jahn.katarina@okrogar.si

  Tjaša     Jahn

03 56 60 213 3. a torek
7.30–8.15
tjasajahn@okrogar.si
Špela Kralj 03 56 60 213 3. b petek
8.20–9.05
spela.kralj@okrogar.si
Nevenka Urbanija 03 56 60 213 4. a ponedeljek
10.25–11.10
nevenka.urbanija@okrogar.si
Milena Grom 03 56 60 213 4. b   torek
10.25–11.10
milena.grom@okrogar.si
Andreja Radakovič 03 56 60 213 5. a ponedeljek
11.15–12.00
andreja.radakovic@okrogar.si
Joži Zupan 03 56 60 213 5. b torek
10.25–11.10

jozi.zupan@okrogar.si

Tanja Lokošek

03 56 60 213 / TJA
petek
11.15-12.00
tanja.lokosek@okrogar.si
Irena Andrić 03 56 60 223 3. razred MŠ OPB 3 petek
09.10–09.55
irena.andric@okrogar.si

Sara Cestnik

 

03 56 60 213

 

/ četrtek
11.05–11.50

sara.cestnik@okrogar.si

 

 Ana Bregar 03 56 60 213 / MŠ OPB 1 sreda
11.15–12.00
ana.bregar@okrogar.si
Milena Rot
03 56 60 213 / PŠ OPB 2 sreda
8.20–9.05
milena.rot@okrogar.si
Tina Bratun 03 56 60 213 4. – 6. razred, slovenščina za tujce TJA  petek
10.25–11.10
tina.bratun@okrogar.si

 

Razredna stopnja – podružnična šola Kisovec 2022/2023

Ime in priimek     Kontakt
Razrednik Delovno mesto Govorilne ure za starše e-pošta
Kristina Lisec  03 56 60 223  1. b PŠ Kisovec ponedeljek
9.35–10.20
kristina.lisec@okrogar.si
Vojka Lavrin 03 56 60 223 2. b PŠ Kisovec ponedeljek 10.25–11.10 vojka.lavrin@okrogar.si
Ina Brečko 03 56 60 223 3. c PŠ Kisovec ponedeljek
11.15–12.00
ina.brecko@okrogar.si
Nataša Jazbec 03 56 60 223 4. c PŠ Kisovec torek
9.35 – 10.20
natasa.jazbec@okrogar.si
Romana Mumelj 03 56 60 223 5. c (pedagoški vodja) PŠ Kisovec četrtek
8.20 – 9.05
romana.mumelj@okrogar.si
Monika Tori 03 56 60 223 2. c PŠ Kisovec petek
11.05–11.50
monika.tori@okrogar.si
Milena Rot / Janez Zobarič 03 56 60 223 OPB 3 PŠ Kisovec, OPB1K
petek 11.05–11.50 milena.rot@okrogar.si
Tina Bratun 03 56 60 213 TJA PŠ Kisovec ponedeljek 11.05–11.50 tina.bratun@okrogar.si
Vesna Markič Dolinšek 03 56 60 223 2., 3., 4., 5. razred OPB2K Kisovec torek
11.05–11.50
vesna.markic-dolinsek@okrogar.si
Franka Martinčič 03 56 60 223 3., 4. in 5. razred OPB 6 Kisovec petek
11.05–11.50

franka.martincic@okrogar.si

Razredna stopnja – PŠ Šentlambert 2022/2023

Ime in priimek Kontakt Razrednik Delovno mesto Govorilne ure za  starše e-pošta
Manca Pišek 03 56 60 230 1. d in 2. d PŠ Šentlambert (pedagoški vodja) četrtek
10.25–11.10
manca.pisek@okrogar.si
Barbara Klopčič 03 56 60 230 3. d in 4. d PŠ Šentlambert četrtek
11.15–12.00
barbara.klopcic@okrogar.si
Mateja Klinc 03 56 60 230 1. d, OPB OPB 7 Šentlambert
četrtek
11.15–12.00
mateja.klinc@okrogar.si

tna strokovna pomoč 2022/2023

Ime in priimek Kontakt Predmet Govorilne ure za starše Govorilne ure za učence e-pošta
Mojca Gradič 03 56 60 206 DSP torek
9.10–9.55
 ponedeljek
12.45–13.30

mojca.gradic@okrogar.si
Jasna Kokalj 03 56 60 206 DSP,
šolska skupnost
četrtek
11.05–11.50
 petek
11.55–12.40
kokalj.jasna@gmail.com
Vesna Verhovnik
Marovšek
03 56 60 217 DSP,
šolski parlament
 sreda
11.05–11.50
četrtek
13.00–13.45
v_verhovnik@yahoo.com
Nataša Ocepek 03 56 60 223 DSP po dogovoru po dogovoru
natasa.imperl@guest.arnes.si
Blaž Vozelj 03 56 60 213 DSP po dogovoru po dogovoru
blaz.vozelj@osljsg.si
Vanessa Gostiša 03 56 60 223 DSP petek
7.30-8.20
po dogovoru vanessa.gostisa@guest.arnes.si
Sara Cestnik 03 56 60 223 DSP sreda
7.30- 8.15
petek
11.55-12.40
sara.cestnik@okrogar.si

 

Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 15.130 obiskov, današnjih obiskov 7)
Dostopnost