Učitelji na OŠ Toneta Okrogarja

Predmetna stopnja 2021/2022

Ime in priimek Kontakt Razrednik Predmet Govorilne ure za starše Govorilne ure za učence e-pošta
Manca Ašič
03 56 60 206 /
NAR 6, BIO 9, KEM, KEŽ, POK,
sreda
9.10–9.55
torek
7.30–8.15
manca.asic@okrogar.si
Predrag Grujić 03 56 60 206 9. a
FIZ,ŠHO, ŠHK, ŠHS, OPB
četrtek
11.05–11.50
četrtek
12.45–13.30

predrag.grujic@okrogar.si
Mateja Cigler 03 56 60 206 /
MAT, NRA
ROM, MME
ponedeljek
10.15–11.00
sreda
8.20–9.05
mateja.cigler@okrogar.si
Erika Jenko 03 56 60 206 9. c
SLO
četrtek
10.15–11.00
četrtek
11.55–12.40
erika.jenko@okrogar.si
Jadranka Kačič 03 56 60 206 6. c
LUM, LS1
sreda
10.15–11.00
 torek
10.15–11.00
jadranka.kacic@okrogar.si
Maja Ocepek 03 56 60 206 7. c GEO, DKE, UNESCO, RK, PRVA POMOČ
torek
7.30–8.15
sreda
9.10–9.55
maja.ocepek@okrogar.si
Nuška Konec 03 56 60 206 7.b MAT
ponedeljek
11.05-11.50
sreda
10.15-11.00
nuska.konec@okrogar.si
Katja Kos 03 56 60 206
/ GOS, SPH, NPH, BIO, NAR
ponedeljek
11.05-11.50
petek
11.05-11.50
katja.kos@okrogar.si
Dejan Kramžar 03 56 60 206 7. a ZGO, NI2, N2N petek
11.55-12.40 
četrtek
11.05-11.50
dejan.kramzar@okrogar.si
Danilo Lisec / Ivan Ivačič
03 56 60 210
(telovadnica)
/ ŠPORT,
IP nogomet, ŠSP,NŠP
torek
11.55–12.40
petek
11.05-11.50

danilo.lisec@okrogar.si

ivan.ivacic@okrogar.si

Metka Lojen 03 56 60 206 8. b  TJA torek
11.05-11.50
četrtek
10.15-11.00
metka.lojen@okrogar.si
Metka
Lukančič Nemec
03 56 60 210
(telovadnica)
/ ŠPORT,
IŠP odbojka, ŠZZ, NŠP

petek
11.05-11.50
torek
11.55–12.40
metka.lukancic@okrogar.si
Melanija
Majdič Zupančič
03 56 60 206 / TJA  po dogovoru
po dogovoru
pomocnik@okrogar.si
Nika Oven 03 56 60 206 /
TJA ponedeljek
9.10–9.55
petek
8.20-9.05
nika.oven@okrogar.si
Maja Kušar 03 56 60 206 8. a MAT torek
11.05–11.50
maja.kusar@okrogar.si
Edita Pašagić 03 56 60 206 6. a MAT, TIT, RVT, OGL, OGK, NTE, PLES
petek
11.05–11.50
četrtek
8.20–9.05
edita.pasagic@okrogar.si
Katarina Skrinjar 03 56 60 206 6. b GUM, OPZ, MPZ, NUM
torek
11.55–12.40
sreda
11.55–12.40
katarina.skrinjar@okrogar.si
Mateja Javeršek 03 56 60 206 / SLO
sreda
8.20–9.05
 sreda
11.05–11.50
mateja.javersek@okrogar.si
Katarina Eranovič 03 56 60 206 9.b
SLO
četrtek
10.15–11.00
četrtek
11.55–12.40
katarina.eranovic@okrogar.si
Tanja Vozelj 03 56 60 206 / ZGO sreda
8.20–9.05
sreda
7.30–8.15
tanja.vozelj@okrogar.si

 

Razredna stopnja – matična šola 2021/2022

Ime in priimek     Kontakt
Razrednik Delovno mesto Govorilne ure za starše e-pošta
Tamara Biderman 03 56 60 213 1. a sreda
9.10–9.55
tamara.biderman@okrogar.si

Barbara Klopčič

 

03 56 60 213 /

MŠ – druga učiteljica 

 MŠ OPB 1

torek
10.15–11.00
barbara.klopcic@okrogar.si
Karmen Medved 03 56 60 213  1. b PŠ – druga učiteljica  sreda
11.05–11.50
karmen.medved@okrogar.si
Katarina Drolc 03 56 60 213 2. a petek
7.30–8.15
jahn.katarina@okrogar.si
Tjaša Vran 03 56 60 213 2. b četrtek
9.10–9.55
tjasa.vran@okrogar.si
Tjaša Jahn 03 56 60 213 3. a ponedeljek
7.30–8.15
tjasajahn@okrogar.si
Špela Kralj 03 56 60 213 3. b petek
8.20–9.05
spela.kralj@okrogar.si
Nevenka Urbanija 03 56 60 213 4. a petek
10.15–11.00
nevenka.urbanija@okrogar.si
Milena Grom 03 56 60 213 4. b   torek
10.15–11.00
milena.grom@okrogar.si
Andreja Radakovič 03 56 60 213 5. a torek
10.15–11.00
andreja.radakovic@okrogar.si
Joži Zupan 03 56 60 213 5. b petek
10.15–11.00

jozi.zupan@okrogar.si

Tanja Lokošek

03 56 60 213 / TJA
petek
10.15-11.00
tanja.lokosek@okrogar.si
Irena Andrić 03 56 60 223 1. razred MŠ OPB 1 petek
11.05–11.50
irena.andric@okrogar.si

Sara Cestnik

 

03 56 60 213

 

/ MŠ OPB 3 četrtek
11.05–11.50

sara.cestnik@okrogar.si

 

 Ana Bregar 03 56 60 213 / MŠ OPB 2 torek
11.05–11.50
ana.bregar@okrogar.si
Milena Rot
03 56 60 213 / PŠ OPB 2 sreda
8.20–9.05
milena.rot@okrogar.si
Tina Bratun 03 56 60 213 4. – 6. razred TJA  ponedeljek
11.05–11.50
tina.bratun@okrogar.si

 

 Razredna stopnja – podružnična šola Kisovec 2021/2022

Ime in priimek     Kontakt
Razrednik Delovno mesto Govorilne ure za starše e-pošta
Kristina Lisec  03 56 60 223  1. b PŠ Kisovec sreda
11.05–11.50
kristina.lisec@okrogar.si
Vojka Lavrin 03 56 60 223 2. c PŠ Kisovec četrtek 11.05–11.50 vojka.lavrin@okrogar.si
Ina Brečko 03 56 60 223 3. c PŠ Kisovec ponedeljek
9.10–9.55
ina.brecko@okrogar.si
Nataša Jazbec 03 56 60 223 4. c PŠ Kisovec ponedeljek
10.15–11.00
natasa.jazbec@okrogar.si
Romana Mumelj 03 56 60 223 5. c PŠ Kisovec četrtek
9.10–9.55
romana.mumelj@okrogar.si
Franka Martinčič 03 56 60 223 TJA PŠ Kisovec petek
11.05–11.50
franka.martincic@okrogar.si
Irena Andrić 03 56 60 223 TJA PŠ Kisovec, OPB1K
petek 11.05–11.50 irena.andric@okrogar.si
Tina Bratun 03 56 60 213 TJA PŠ Kisovec ponedeljek 11.05–11.50 tina.bratun@okrogar.si
Vesna Markič Dolinšek 03 56 60 223 2., 3., 4., 5. razred OPB2K Kisovec torek
11.05–11.50
vesna.markic-dolinsek@okrogar.si
Franka Martinčič 03 56 60 223 3., 4. in 5. razred OPB 6 Kisovec petek
11.05–11.50

franka.martincic@okrogar.si

Razredna stopnja – PŠ Šentlambert 2021/2022

Ime in priimek Kontakt Razrednik Delovno mesto Govorilne ure za  starše e-pošta
Manca Pišek 03 56 60 230 1. d in 2. d PŠ Šentlambert (pedagoški vodja) četrtek
10.15–11.00
manca.pisek@okrogar.si
Monika Tori 03 56 60 230 3. d in 4. d PŠ Šentlambert sreda
7.30–8.15
monika.tori@okrogar.si
Branka Lendero 03 56 60 230 1. d, OPB OPB 7 Šentlambert
četrtek
11.05–11.50
branka.lendero@okrogar.si

Dodatna strokovna pomoč 2020/2021

Ime in priimek Kontakt Predmet Govorilne ure za starše Govorilne ure za učence e-pošta
Mojca Gradič 03 56 60 206 DSP torek
9.10–9.55
 ponedeljek
12.45–13.30

mojca.gradic@okrogar.si
Jasna Kokalj 03 56 60 206 DSP,
šolska skupnost
četrtek
11.05–11.50
 petek
11.55–12.40
kokalj.jasna@gmail.com
Vesna Verhovnik
Marovšek
03 56 60 217 DSP,
šolski parlament
 sreda
11.05–11.50
četrtek
13.00–13.45
v_verhovnik@yahoo.com
Nataša Ocepek 03 56 60 223 DSP po dogovoru po dogovoru
natasa.imperl@guest.arnes.si
Blaž Vozelj 03 56 60 213 DSP po dogovoru po dogovoru
blaz.vozelj@osljsg.si
Vanessa Gostiša 03 56 60 223 DSP petek
7.30-8.20
po dogovoru vanessa.gostisa@guest.arnes.si
Ana Zidar 03 56 60 223 DSP sreda
11.55-12.40
petek
11.55-12.40
ana.zidar@okrogar.si

 

Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 13.381 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost